OD DIABETIKOV PRE DIABETIKOV
mission

10+

ROKOV
SKÚSENOSTÍ

Prečo vznikol DIASTUFF?

E-shop pre diabetikov DiaStuff sme sa rozhodli vytvoriť aby sme naše x-ročné cenné skúsenosti premenili v priamu pomoc a uľahčenie života iným diabetikom .Ak tento web pomôže čo i len jednému diabetikovi, v tom momente splní tento web svoj účel.

 • Čo ponúkame?

  Momentálne máme v ponuke nálepky, vlastnej výroby a prémiovej kvality, na rôzne typy senzorov a kanýl. Ale náš sortiment plánujeme do budúcna rozširovať o produkty, ktoré my diabetici potrebujeme a reálne nám uľahčujú život.

 • Vyrobené na Slovensku

  Na moje prekvapenie, na Slovenskom či Českom trhu nie je obchod kde by sa dali kúpiť podobné nálepky ako ponúkame my. Najbližšie sa niečo podobné dá zohnať v Poľsku, kde ale poštovné na Slovensko, je skoro také drahé ako samotný produkt.

Od diabetikov pre diabetikov

E-shop pre diabetikov DiaStuff sme sa rozhodli vytvoriť aby sme naše x ročné cenné skúsenosti premenili v priamu pomoc a uľahčenie života iným diabetikom.

 • Tipy, triky, rady pre diabetikov

  Nájdete tu rôzne tipy, triky, rady a ,,vychytávky,, ako si uľahčiť život, napr. s pumpou, senzorom ,atď.

 • Prečo nálepky od DIASTUFF?

  Osobne si myslím že objavenie tohoto e-shopu bude pre mnohých z Vás vykúpením. Sám viem ako to bolo, najmä v lete, napr. 3-krát denne meniť kanylu, pretože sa odlepila, kvôli pohub či poteniu. Je to nepríjemné, bolestivé, obmedzujúce a hlavne je to strata času. U kanýl sa nad tým dá čiastočne mávnuť rukou, pretože tie prepláca poisťovňa, ale čo také senzory? Keby si za jeden deň vymeníte dva, pretože sa Vám oba odlepili a až tretí Vám vydrží povedzme tých 6 dní, tak to máte 3 x cca. 50 euro za jeden deň. Myslím že dať tam nálepku za cca. 2 eurá a mať pokoj na celý týždeň je určite lepšie riešenie.