OD DIABETIKOV PRE DIABETIKOV

Plná nálepka pre Freestyle Libre – červená

7,00  / balenie

Tvar je špeciálne prispôsobený tak, aby presne sedel na senzor od FreeStyle Libre. Chráni senzor  pred odlepením. Tento tvar nálepky je jedna z viacerých variant pre senzor od FreeStyle Libre.

Balenie: 5ks
Počet balení:

Na sklade

-
+
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

S touto nálepkou sa Vám už viac nestane, žeby sa Vám senzor odlepil, napr. počas športu, alebo pri práci, či pri kúpaní. Prípadne pri jeho výmene.

Tvar je špeciálne prispôsobený tak, aby presne sedel na senzor od FreeStyle Libre. Chráni senzor  pred odlepením. Tento tvar nálepky je jedna z viacerých variant pre senzor od FreeStyle Libre.

Špeciálne balenie, v ktorom sú nálepky umiestnené, okrem toho že je EKO-logické, umožňuje aj viacnásobné otváranie a zatváranie a zaisťuje správne skladovacie podmienky.

Lepšie jeden krát poriadne zalepiť ako dva krát meniť senzor. Táto nálepka Vám ušetrí čas a určite aj ďalšie nepríjemnosti spojené s prípadnou výmenou vysielača ako, napr. zbytočné ďalšie, invazívne zavádzanie senzora do Vášho tela a v neposlednom rade sú senzory pomerne drahá záležitosť. Preto radšej odporúčam poriadne prelepiť touto nálepkou, ako po jednom či dvoch dňoch meniť senzor, resp. vysielač.

Vlastnosti produktu:

 • Odolnejšie proti odlepeniu
 • Vode odolné
 • Flexibilné / elastické
 • Hypoalergénne lepidlo nepremokavé 97% bavlna, 3% nylon
 • Pružné a roztiahnuteľné pri zachovaní prirodzených vlastností pokožky (až 190% v porovnaní s max. 150% pre iné dostupné nálepky)
 • Neobsahuje latex a zinok
 • Prémiová kvalita
 • Poskytujú ochranu pre senzor
 • Chráni Vašu pokožku

Mohlo by vás zaujímať

Hmotnosť 0,1 kg
Farba

Ružová

Ako správne aplikovať nálepku?

 1. Miesto aplikovania nálepky je potrebné vyčistiť, ideálne vlhčeným tampónom, kde je Aktivna látka: 70% izopropylalkohol, odporúčame B.Braun Alkomed tampóny alkoholové sterilné, ktoré taktiež nájdete na našom e-shope www.diastuff.sk
 2. Po vyčistení miesta aplikácie nálepky počkáme kým je miesto absolútne suché.
 3. Následne si pripravíme nálepku tak, že zo zadnej strany opatrne odstránime krycí papier.
 4. Potom už len nálepku aplikujeme na miesto a zľahka po nej prejdeme prstami, aby nálepka dokonale priliehala.
 5. Teraz si môžete užívať, napr. šport, bez toho aby ste museli stále myslieť na to, kedy sa Vám odlepí senzor alebo kanyla. Možno sa vo Vašom obľúbenom športe aj zlepšíte, keď sa budete môcť plnohodnotne sústrediť iba na jednu vec.

Sme presvedčený, že tieto nálepky oceníte aj pri akejkoľvek manuálnej práci.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plná nálepka pre Freestyle Libre – červená”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *